Tábor Ráj - Letohrad

První běh - 30.6.- 11.7.2021


Příjezd na tábor

Odjezd na tábor je ve středu 30.6. vlakem R 893 "Slovácký expres" ze stanice Praha Hlavní nádraží ve 14:52 hodin do České Třebové. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy za lokomotivou. Od nádraží z České Třebové budou zajištěny autobusy až do tábora. Vlak jede směr Kolín, Přelouč, Pardubice hn. n., Choceň, Ústí nad Orlicí. Sraz si dáme cca ve 14:00 hodin na pražském hlavním nádraží v 1. patře u vchodu do tzv. severního podchodu (tj. ten při pohledu z odbavovací haly vlevo). Veškeré převzetí dětí se odehraje zde, po vyznačení nástupiště (což bude cca 10 min. před odjezdem vlaku) se přesuneme na nástupiště a nastoupíme. Každé dítě musí mít platnou jízdenku Praha – Česká Třebová. Bylo by proto dobré, aby se rodiče dětí na nádraží domluvili a zakoupili pro více dětí skupinovou jízdenku, která je levnější.

Při předání dítěte je potřeba dále předat vedoucímu (nejlépe se jménem nadepsané obálce) toto:

  • režijní průkazku ČD (dětem, které nemají režijní výhody, zakupte platnou jízdenku na cestu tam a zvlášť do obálky dejte peníze na cestu zpět !!! )
  • průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie)
  • řádně vyplněnou druhou část přihlášky (a podepsanou s datem odjezdu)
  • léky předepsané lékařem + návod na užívání
  • očkovací průkaz nebo jeho kopii

Rodiče, kteří odvezou děti přímo do Letohradu, předají děti vedoucím od 16:45 do 17:15 hod. před vlakovým nádražím v Letohradu! Nevozte děti přímo do areálu tábora, neboť v den příjezdu jsou všichni vedoucí na předávacích místech a neměl by je tedy kdo ohlídat.

Od nádraží z Letohradu děti nastoupí do autobusů s dětmi, co budou cestovat z Prahy. Zavazadla dětem předaných v Letohradu budou odvezena do tábora nákladním autem.

Odjezd z tábora

Zpět se vracíme v neděli 11.7. vlakem R 890 „Slovácký expres“ z České Třebové s příjezdem do žst. Praha Hlavní nádraží v 13:06. Rodiče, kteří si budou přebírat děti v Letohradu před vlakovým nádražím si převezmou děti od 10:15 do 10:45 hod.