Tábor Ráj - Letohrad

Druhý běh - 12.7.- 26.7.2020


Příjezd na tábor

Odjezd na tábor je v pátek 28.6. přímým vlakem R 935 "Hradečan" ze stanice Praha Hlavní nádraží v 15:06 hodin do Letohradu. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy za lokomotivou. Od nádraží v Letohradu budou zajištěny autobusy až do tábora. Vlak jede směr Nymburk, Poděbrady, Chlumec n.C., Hr.Králové, Týniště n.Orl., Žamberk. Sraz si dáme cca v 14:00 hodin na pražském hlavním nádraží v 1. patře u vchodu do tzv. severního podchodu (tj. ten při pohledu z odbavovací haly vlevo). Veškeré převzetí dětí se odehraje zde, po vyznačení nástupiště (což bude cca 10 min. před odjezdem vlaku) se přesuneme na nástupiště a nastoupíme. Každé dítě musí mít platnou jízdenku Praha – Letohrad. Bylo by proto dobré, aby se rodiče dětí na nádraží domluvili a zakoupili pro více dětí skupinovou jízdenku, která je levnější.

Při předání dítěte je potřeba dále předat vedoucímu (nejlépe se jménem nadepsané obálce) toto:

  • režijní průkazku ČD (dětem, které nemají režijní výhody, zakupte platnou jízdenku na cestu tam a zvlášť do obálky dejte peníze na cestu zpět !!! )
  • průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie)
  • řádně vyplněnou druhou část přihlášky (a podepsanou s datem odjezdu)
  • léky předepsané lékařem + návod na užívání
  • očkovací průkaz nebo jeho kopii

Rodiče, kteří odvezou děti přímo do Letohradu, předají děti vedoucím od 18:00 do 18:30 hod. před vlakovým nádražím v Letohradu! Nevozte děti přímo do areálu tábora, neboť v den příjezdu jsou všichni vedoucí na předávacích místech a neměl by je tedy kdo ohlídat.

Od nádraží z Letohradu děti nastoupí do autobusů s dětmi, co budou cestovat z Prahy vlakem. Zavazadla dětem předaných v Letohradu budou odvezena do tábora nákladním autem.

Odjezd z tábora

Zpět se vracíme v pátek 12.7. vlakem Rx 888 „Slovácký expres“ z České Třebové s příjezdem do žst. Praha Hlavní nádraží v 15:04. Rodiče, kteří si budou přebírat děti v Letohradu před vlakovým nádražím si převezmou děti od 11:30 do 12:00 hod.